Drzwi


W naszej ofercie mamy szeroki wybór drzwi wejściowych oraz wewnętrznych cenionych i renomowanych marek. Naszą propozycję skomponowaliśmy w taki sposób, by można było wyposażyć każdą inwestycję. Doradzimy jakie drzwi wybrać, i które najlepiej spełnią swoją rolę w konkretnych warunkach.

Pełna gama produktów od renomowanych producentów

KASJUS
bramy garażowe rumia
drzwi zewnętrzne rumia kasjus

Drzwi zewnętrzne. Wizytówka naszego domu.

Bezpieczne i ciepłe drzwi wejściowe dzięki bogatemu wzornictwu i wyposażeniu nadają indywidualny i niepowtarzalny charakter Państwa domowi.
Drzwi przeznaczone do montażu w ścianach zewnętrznych budynków, narażonych na działania zewnętrznych warunków klimatycznych tj. temperatury, słońca, wody opadowej i wiatru. Zadaniem takich drzwi jest odizolowanie od niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz zapewnienie bezpieczeństwa osób tam przebywających a także ich mienia. 

  • Drzwi PCV
  • Drzwi Metalowe
  • Drzwi Panelowe
  • Drzwi Aluminiowe

Drzwi do mieszkań

Drzwi do mieszkań przeznaczone są do montażu w ścianach znajdujących się wewnątrz budynków, jako drzwi wejściowe prowadzące z korytarza, klatki schodowej i innych pomieszczeń. Ze względu na to, że służą one najczęściej jako bezpośrednie wejście z korytarza do mieszkania, skrzydło drzwi jest pełne - bez przeszklenia. W ofercie znajdują się drzwi o zróżnicowanym stopniu odporności na włamanie (w zależności od zagrożeń z otoczenia), a także w różnorodnym stylu (od tradycyjnego po nowoczesny), dzięki temu Klienci mają możliwość wyboru odpowiednich drzwi dostosowanych do konkretnych potrzeb i gustów.
Jeśli zależy nam na nieco bardziej wyszukanym wzornictwie, umożliwiamy dobór dodatkowych elementów ozdobnych, takich jak opaski czy portale, które podkreślą walory estetyczne zamontowanych drzwi. Poza estetyką bardzo dużym atutem oferowanych przez nas drzwi jest ich jakość. Wyróżniają się one solidną konstrukcją i wysoką jakością materiałów, z których są wyprodukowane.

  • Drzwi Metalowe 
  • Drzwi Panelowe
drzwi do mieszkań rumia kasjus

Serwis

Michał Laska
(+48) 509971818

Doradztwo

Sprzedaż

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

Zadzwoń do nas, napisz wiadomość lub odwiedź nasz salon sprzedaży!

KASJUS 
Grunwaldzka 6 
84-230 Rumia

Pn - Pt: 10:00 - 18:00
Sob: 10:00 - 14:00

(+48) 58 743 06 73
(+48) 690 523 523
rumia@kasjus.pl

KASJUS KOSAKOWO
Derdowskiego 73/8
81-198 Kosakowo

Pn - Pt: 10:00 - 18:00
Sob: 10:00 - 14:00

(+48) 690 533 533
kosakowo@kasjus.pl