Pełna oferta naszych produktów


Zobacz produkty

Pełna gama produktów od renomowanych producentów

Okna pasywne Rumia

Okna i okna pasywne

Renomowany producent okien dobrany w taki sposób, żeby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Każdy produkt wybrany na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia i najlepszych praktyk.

Drzwi wejściowe oraz wewnętrzne

W naszej ofercie mamy szeroki wybór drzwi wejściowych oraz wewnętrznych cenionych i renomowanych marek. Naszą propozycję skomponowaliśmy w taki sposób, by można było wyposażyć każdą inwestycję. Doradzimy jakie drzwi wybrać, i które najlepiej spełnią swoją rolę w konkretnych warunkach.

Drzwi wejściowe Rumia
Bramy garażowe Rumia

Bramy garażowe

Atrakcyjny wygląd, szeroki wybór modeli i elementów wykończenia bram, a także możliwość lakierowania w pełnej kolorystyce RAL sprawia, że nasza oferta bram garażowych jest kompletna. Poza ofertą katalogową realizujemy również projekty indywidualne, których celem jest stworzenie oryginalnych i niepowtarzalnych elementów wykończenia.

Rolety

Oferujemy rolety, które chronią naszą prywatność, tłumią hałasy i budują przyjemną atmosferę. Nasza propozycja to rolety kompaktowe oraz rolety podtynkowe. W zależności od potrzeb i warunków jakimi dysponujemy doradzimy najlepsze rozwiązanie. Bez problemu dobierzemy rolety, które świetnie sprawdzą się zarówno w nowym budownictwie, jak i w budynkach już istniejących.

Rolety zewnętrzne Rumia
Napędy do bram wjazdowych

Napędy do bram wjazdowych

Napęd do bram wjazdowych to bardzo praktyczne urządzenie, dzięki któremu nie musimy wysiadać z samochodu podczas podjeżdżania do garażu. Wystarczy skorzystać z pilota, by otworzyć lub zamknąć bramę. Oferujemy szeroką gamę napędów do bram, dzięki którym korzystanie z garażu będzie znacznie ułatwione.

Markizy i markizolety

Dzięki markizom i markizoletom nasz dom będzie chroniony przed nadmiernym nagrzewaniem się. Badania wykazują, że markizy są do 8 razy skuteczniejsze niż powszechnie stosowane rolety wewnętrzne, które zwykle jedynie zasłaniają ostre światło słoneczne. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości produkty, które doskonale spełnią swoją rolę i będą długo służyły.

Markizy i markizolety
Rekuperatory ścienne Radom

Rekuperatory ścienne

Urządzenia, które doskonale sprawdzą się zarówno w budynkach modernizowanych, jak i nowych, które nie są wyposażone w system wentylacji centralnej, to urządzenia do rekuperacji decentralnej. Proponujemy nowoczesne rozwiązania, dzięki którym zredukowane zostaną zużycie energii elektrycznej oraz cieplnej.

Parapety

Parapetów nie wybieramy wyłącznie według naszego gustu, muszą one być wybrane również ze względu na miejsce zastosowania. W naszej ofercie mamy pełną gamę parapetów, które sprawdzą się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Chętnie doradzimy jakie parapety wybrać spośród parapetów MDF, z PCV, drewnianych, aluminiowych, stalowych czy kamiennych.

Parapety Rumia
Parapety Rumia

Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe mSun+ przez precyzyjną kontrolę poziomu nasłonecznienia chronią wnętrze budynku przed nadmiernym nagrzewaniem się, zapewniając jednocześnie komfort termiczny jak i doskonałe warunki oświetleniowe.

Umów bezpłatny pomiar

Skontaktujemy się z Tobą, a nasz doradca przyjedzie aby pobrać wszystkie niezbędne wymiary pod przyszły montaż

Imię i nazwisko / Nazwa firmy
Numer telefonu
Preferowane godziny pomiaru
Zgoda

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

Zadzwoń do nas, napisz wiadomość lub odwiedź nasz salon sprzedaży!

KASJUS 
Grunwaldzka 6 
84-230 Rumia

Pn - Pt: 10:00 - 18:00
Sob: 10:00 - 14:00

(+48) 58 743 06 73
(+48) 690 523 523
rumia@kasjus.pl

KASJUS KOSAKOWO
Derdowskiego 73/8
81-198 Kosakowo

Pn - Pt: 10:00 - 18:00
Sob: 10:00 - 14:00

(+48) 690 533 533
kosakowo@kasjus.pl